Archiwa

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad

Aktualności

OGIERY NA ZAKWALIFIKOWANE
NA AUKCJĘ W KĘTRZYNIE 04.10.2019 R.

 

L.p.

Nazwa

Maść

Rodowód

Bonitacja/Wymiary

Próba dzielności

Właściciel

FOTO

OPIS

Ogiery rasy Arden Polski

1

BARON

616010600125617

c.gn.

CARLO DU PRE D' AWEE

BABET/
BIKO VAN GROENENBERG

82 pkt.

160-215-29,5

13/25 - dst.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Henryk Kuhn

500 891
996

 

2

IVAR

616010600082217

gn.

JULIO
DE LA BOVERIE

IVA/PIRATE
DE ROSIERE

82 pkt.

160-210-28

10/10 – wyb.

polowa
próba zaprzęgowa

Grzegorz Jankowski

695 527
241

 

3

HELIOS DE MAIRY

25000117104031L

gn.

PACHA
DE COUSTEUMONT

QERELE
DE MAUCOURT/KENN DE MAUCOURT

84 pkt.

161-220-30

20/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Waldemar Sekściński

664 096
900

 

Ogiery rasy Polski Koń Zimnokrwisty

4

CHESTER MR

616010600033317

gn.

ESTOR

CHANEL/RUBIS
144

82 pkt.

161-215-30

23/25 - bdb.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Michał Rosa

728 915
964

 

5

PORTOS

616010510042317

gn.

NIKODEM

PITTA/
PRINCE
DU TILLEUL

82 pkt.

160-222-29

13/25 - dst.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Ewa Sobota

661 877
422

 

6

SANDER

616010600037717

gn.

WIREK

SIDONIE
TERRE MASSIN/ JASMIN
DE LA CROIX

84 pkt.

161-225-28,5

20/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Waldemar Sekściński

664 096
900

SANDER -opis

7

BLAYK

616010600125717

c.gn.

CARLO DU PRE D' AWEE

BLANCA/
BIKO VAN GROENENBERG

83 pkt.

160-215-29

13/25 - dst.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Henryk Kuhn

500 891
996

 

8

ERWIN

616010600179117

gn.

VAJOR

EOLIA/ASTER

81 pkt.

159-212-27

24/25 - wyb.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Wiesław Żywicki

698 679
649

 

9

NEWRALGICZNY

616010600139217

c.kaszt.

WAKAND

NAWIGACJA/GASTON

80 pkt.

158-215-28

brak próby

Mirosław Niedzielski

89 716
21 98

 

10

NOWIK

616010600131717

c.kaszt.

WAKAND

NULKA/GWARNY

81 pkt.

163-215-29

brak próby

Mirosław Niedzielski

89 716
21 98

 

11

WELIGAR

616010600190617

kaszt.

LEWAR

WENA/MARKUZ

81 pkt.

164-220-29

20/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Jan Borucki

784 751
065

 

12

GAUR

616010600129317

gn.

SALWADOR

GRACJA/GABON

82 pkt.

166-215-26,5

22/25 - bdb.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Stanisław Maliszewski

661 954
422

 

13

LORD

616010600079517

gn.

GROM

LORA/NESTOR
TER MASSIN

84 pkt.

164-225-28

10/10 – wyb.

polowa
próba zaprzęgowa

Adam Wydra

89 742
73 20

LORD -opis

14

WISROS

616010600009917

kara

PALEGROS

WISTKA/HOJER

82 pkt.

163-225-28

6/10 – db.

polowa
próba zaprzęgowa

Antoni Lelo

602 377
331

WISROS -opis

15

FUKS

616010600069917

gn.

WEZYR

FRASZKA/BIRAN

80 pkt.

156-210-25

20/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Antoni Kowalewski

87 520
03 10

 

Ogiery wstępnie zakwalifikowane jako typ sztumski

16

AGENT

616010600039217

gn.

HEWIST

ATRAKCJA/JAGMAR

80 pkt.

165-210-27

18/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Maria Stępień

788 353
246

 

17

HERKULES

616010600217417

kaszt.

HEWIST

HANAMI/LAWIN

81 pkt.

158-210-26

25/25 - wyb.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Mirosław Brzozowski

600 618
637

 

18

PION

616010600081317

c.kaszt.

GARY

PROWOKACJA/TOKAJ

80 pkt.

158-205-25

13/25 - dst.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Grzegorz Oleszkiewicz

516 165
205

 

19

SKARB

616010600072017

kaszt.

GRANIT

SAMANTA/GUBERNATOR

83 pkt.

165-220-27

23/25 - bdb.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Julian Skonieczka

572 961
391

SKARB -opis

20

WIRTUALNY

616010600146917

c.kaszt.

GARNIZON

WARMIA/ZENDO

79 pkt.

154-205-26

9/10 – bdb.

polowa
próba zaprzęgowa

Jolanta Fidytek

87 427
38 27

 

21

WOLIER

616010600147017

kara

GARNIZON

WITAMINKA/ZENDO

79 pkt.

156-205-27

9/10 – bdb.

polowa
próba zaprzęgowa

Jolanta Fidytek

87 427
38 27

 

22

EPIGRAF

616010600015417

j.gn.

BRYGADZISTA

EPISTAZA/SOKÓŁ

80 pkt.

157-205-25

20/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Czesław Basiewicz

503 638
161

 

Ogiery wstępnie zakwalifikowane jako typ sztumski

aukcja KWIDZYN 09.10.2019

23

GERWAZY

616010600201117

kara

E-BEST

GWARANCJA/REGRES

81 pkt.

162-210-27,5

6/10 – db.

polowa
próba zaprzęgowa

Tomasz Łęgowski

502 621
469

 

24

GRUNT

616010600201217

c.gn.

E-BEST

GOPLANA/REGRES

80 pkt.

162-210-25,5

6/10 – db.

polowa
próba zaprzęgowa

Tomasz Łęgowski

502 621
469

 

Ogiery wstępnie zakwalifikowane jako typ sokólski

25

BYSTRY

616010600200317

kaszt.

PERS

BITKA/SEKTOR

80 pkt.

162-210-26

17/25 - db.

wstępna
próba posłuszeństwa i przydatności og. do pracy w zaprzęgu

Kazimierz Iwaszko

512 069
802

 

 

 

 

 

Przedstawiamy wyniki II Otwartego Warmińsko-Mazurskiego Czempionatu Klaczy Hodowlanych Ras Szlachetnych, oraz udostępniamy galerię zdjęć:

https://www.facebook.com/pg/Cieplafotografia/photos/?tab=album&album_id=2763464807213370&__tn__=-UC-R

 

Zapraszamy Hodowców do zgłaszania klaczy na Czempionat.

 

Katalog sporządza biuro W-MZHK w Olsztynie w oparciu o posiadaną dokumentację   hodowlaną, na podstawie zgłoszeń, gdzie podana jest nazwa klaczy, nr paszportu oraz dane właściciela, kierowanych drogą mailową na adres biuro@konie.olsztyn.pl w nieprzekraczalnym terminie do 09.09.2019r. Z uwagi na cykl wydawniczy katalogu informujemy, że konie zgłoszone  po terminie nie będą w nim ujęte.

Do pobrania:

 

 

 

XVII Warmińsko - Mazurski Czempionat Źrebiąt - Koni Ras Szlachetnych już 7 września 2019 w SK Rzeczna.

Przedstawiamy Regulamin Czempionatu oraz Kartę zgłoszenia Źrebięcia na Czempionat, na której należy zgłaszać źrebięta.

Termin zgłoszeń: 02/09/2019 do SK Rzeczna.

Zapraszamy!

 

Do pobrania:

Zapraszamy do zgłaszania klaczy hodowlanych ras zimnokrwistych na Przegląd, który odbędzie się w Sulimach, gm. Giżycko dnia 15 września 2019r.

Termin zgłoszeń do 06/09/2019 do biura Związku e-mail: biuro@konie.olsztyn.pl, lub tel. 89 535 95 81.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz krótką fotorelację z XIX Święta Konika Polskiego, które odbyło się w miniony weekend (16-17 sierpnia 2019) u Państwa Niedbalskich w Majdanie.

 

Do pobrania:

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do zgłaszania źrebiąt ur. 2019r.  na Czempionat , który odbędzie się w Żurawcu dnia 25 sierpnia 2019r. o godz. 13:00.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie do 21/08/2019 w Związku oraz u Prezesa TKHK w Elblągu u Pana Janusza Nowaka.